
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3B050ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Висота | 45.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |