
1 446 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3M015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 112 мм |