
1 210 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C34062ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 23 мм |
| Висота | 44.7 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Призначення | Передні колеса |