
1 211 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C34051ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, Stream, Civic, Integra |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 47.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Діаметр маточини | 141 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |