
1 396 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C34018ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Prelude, Accord |
| Товщина | 21 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 141 мм |
| Висота | 51.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |