
1 133 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C32033ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 48.2 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 100 мм |