
1 646 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3X040ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Frontera, D-Max, Monterey, Gemini, Trooper, Haval 5, Hover |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Висота | 36 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр маточини | 109 мм |
| Призначення | Передні колеса |