
1 968 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3G036ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр маточини | 93 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |