
1 429 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3G040ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр маточини | 116 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |