
881 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C33065ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 136 мм |
| Висота | 42.9 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |