
1 689 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3F029ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Adam, Doblo, 500 C, Corsa, Punto, Grande Punto, 500 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 43.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |