
907 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3P002ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ferrari |
| Сумісність з моделлю | 512 M, Visa, ZX, 306, 106, 206, 405 |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 133 мм |
| Висота | 34.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |