
1 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C32155ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Charade, Yaris |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 131 мм |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |