
1 088 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3R035ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Solenza |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр маточини | 61 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |