
1 325 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3R049ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 44.5 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Передні колеса |