
994 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3R034ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Logan |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 40.9 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Невентильовані |