
1 620 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3R040ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Duster, Scenic, Megane, Fluence |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Високовуглецевий |
| Висота | 44 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Діаметр маточини | 140 мм |