
2 061 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3Y039ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Routan, Journey, Freemont, Grand Voyager |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 38.05 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Колір | Чорний |
| Діаметр маточини | 127 мм |