
2 761 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3W062ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5 |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 57.2 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Призначення | Передні колеса |