
2 281 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3A028ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 52.4 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Призначення | Передні колеса |