
1 711 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3S012ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 49.5 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 15.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |