
1 998 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3W059ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Fabia, Ibiza |
| Тип | Вентильовані |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Висота | 44.4 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Призначення | Передні колеса |