
1 859 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3W018ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, 100, A4, A6, Passat |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 135 мм |
| Висота | 46.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |