
1 343 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3F006ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Bravo, Stilo, Ypsilon, Punto, Linea, 500 C, Tipo, 145, 146, 155, 500, MiTo, Coupe, Fiorino, Dedra, Delta |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 39.4 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 98 мм |