
1 249 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3F028ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Adam, Doblo, Corsa, Grande Punto, Punto, Stilo, Ypsilon |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 126 мм |
| Висота | 40.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 6 шт. |