
2 836 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3V025ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |