
2 278 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3G039ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Range Rover Evoque |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 140 мм |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |