
1 944 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C32157ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, Avensis |
| Діаметр маточини | 141 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 49.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |