
2 085 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C34061ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Діаметр маточини | 64 мм |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |