
1 610 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3W016ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, A4, A8, Passat |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 46.2 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Колір | Чорний |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Призначення | Передні колеса |