
2 141 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3W039ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, A8, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 146 мм |
| Висота | 49.9 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |