
2 268 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3D010ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Compass, 500x, Renegade, Brera, 159, Spider |
| Висота | 39.7 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр маточини | 110 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |