
2 054 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3Y032ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Compass, Cherokee |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Високовуглецевий |
| Висота | 64.1 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Колір | Чорний |
| Діаметр маточини | 165 мм |