
3 162 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3Y038ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Товщина | 32 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |