
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4W025ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | TT |
| Тип | Невентильовані |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Висота | 58.2 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Призначення | Задні колеса |