
2 106 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4M014ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 13.9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 55.3 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |