
1 339 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C42014ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, SC, IS |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 63.2 мм |
| Діаметр маточини | 190 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |