
1 770 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C42060ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 188 мм |
| Висота | 67.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |