
2 390 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4Y015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Товщина | 22 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |