
1 603 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4Y001ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Grand Cherokee |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 75.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 127 мм |
| Призначення | Задні колеса |