
2 349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4E000ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Діаметр отвору для колісного болта | 10.6 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 84.5 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |