
1 602 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C41039ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, Quest, FX, Murano, Q50, M37, Q60 |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр маточини | 190 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |