
1 102 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C43026ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 3, Sportage, Magentis, Tucson |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 40.7 мм |
| Діаметр маточини | 152 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |