
1 162 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C40507ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 45.3 мм |
| Діаметр маточини | 154 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |