
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4G020ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 68.8 мм |
| Діаметр маточини | 160 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |