
9 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | CZH1543 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Товщина диска | 23 мм |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Діаметр | 54 мм |
| Діаметр поршня | 54 мм |
| Призначення | Переднє праве колесо |