
3 716 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90697 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Довжина ядра радіатора | 122 мм |
| Ширина ядра радіатора | 99 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Duster, Solenza, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Express, Primastar, Primera, Carisma, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, Master, Grand Vitara, Clio, 460, Megane, V40, S40, Movano, Safrane, Scenic, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.99000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001214372 |
| Розмір решітки | 0-0-0 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |