
1 898 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 40006312 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 290 мм |
| Ширина ядра радіатора | 131 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C6, Berlingo, C4, C5, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.50000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272871 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 350 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |