
2 597 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 54205 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 153 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Passat, Scirocco, Golf, Yeti, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131150258 |
| Обмеження виробника | Denso Product |
| Товщина (мм) | 27 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |