
4 936 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90972 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Довжина ядра радіатора | 137 мм |
| Ширина ядра радіатора | 133 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, S60, V70, Mondeo, S80, V60, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Galaxy, Fiesta, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.88000 |
| Висота паковання | 110 |
| Довжина паковання | 220 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131282985 |
| Ширина паковання | 150 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |